برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کانتور کانسیلر دو طرفه ایمیجز images

 • بافت بسیار سبک و نرم
 • پوشانندگی بالا و فید راحت
 • محو سریع سیاهی و گودی دور چشم
 • پوشش دهی چین و چروک دور چشم
 • دارای دوسر مجزا به صورت پیچی
 • رنگ بسیار پر کاربرد و شیک
 • از بین بردن جوش و جای جوش

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با کانسیلر و کانتور مشاهده سایر محصولات ایمیجز
35,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
97,000
بافت نرم و سبک پالت 3 عددی کانسیلر ضدآب و ضد تعریق  محو کامل عیوب صورت و چشم مناسب برای کانتورینگ صورت کاور و پوشش دهی خیلی عالی مناسب برای دور چشم و کل صورت پوشش کامل لک و سیاهی و گودی به راحی میتوانید هر...
57,000
بافت سبک و نرمپوشش دهی عالیارائه شده ۲رنگ کاربردیغلیظ و به صرفه با ماندگاری بالامناسب براي گودي و تيرگي زير چشمرنگ یک مناسب پوست های روشنرنگ دو مناسب پوست های گندمیپوشش دهی سیاهی، پف و خطوط زیر چشمپوشش دهی جای جوش و...
توضیحات

خرید کانتور کانسیلر دو طرفه ایمجیز Emages

contour

منظور از کانتور صورت چیست؟

کانتورینگ صورت آرایش ترمیمی است که آرایشگران حرفه ای این تکنیک را برای فرم دادن وبر طرف کردن نواقص صورت استفاده میکنند.برای کانتور کردن صورت از کرم نسبتا فشرده استفاده میشود که دو سه درجه تیره تر از رنگ پوست صورت طبیعی است،با استفاده از کانتور کانسیلر دوطرفه ایمجیز Emages میتوانید گودی و سیاهی دور چشم رو پوشش بدهید و همچنین میتوانید بینی کوچک و کشیده داشته باشید ، این محصول به دلیل کیفیت بی نظیری که دارد پوست را کاملا پوشش میدهد و به دلیل کیفیت بالا روی پوست صورت حالت ماسیدگی پیدا نمیکند. کانتور یک تکنیک آرایشی در زمینه برجسته سازی قسمتی از چهره استفاده از روش های سایه روشن است؛ در اصل کاکنتور کردن به معنای سایه زدن می‌باشد. در این تکنیک آرایشی با استفاده از تیره و روشن کردن قسمت های مختلف صورت تغییرات چشمگیری در کل چهره ایجاد می کنند.

مراحل کانتور کردن صورت

 1. کرم مرطوب کننده بزنید.
 2. با کرم پودری که به رنگ پوستتان نزدیک است پوست صورتتان را پوشش دهید.
 3. زیر چشم ، روی بینی، پیشانی و چانه را با کرم پودری که دو درجه روشن تر از رنگ پوستتان است هایلایت کنید.
 4. بالای پیشانی و زیر گونه ها را کمی تیره تر کنید.
 5. در نهایت قسمتهای مشخص را محو کنید.

cantur

Untitled-1-1

منظور از کانسیلر صورت چیست؟

کانسیلر کرم پودری با غلظت بسیار بالاست که گودی، سیاهی دور چشم، و لکه های روی پوست را می‌پوشاند،کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی که قابلیت یک دست کردن پوست صورت قبل و بعد از استفاده از کرم پودر را داشته، و اغلب پیشنهاد می شود، بعد از کرم پودر روی صورت استفاده شود. کانسیلر نامیده میشود . کانتور کانسیلر دو طرفه ایمجیز Emages بصورت نیمه جامد در بسته بندی شیک و کاربردی عرضه میشود که علاوه بر یکدستی پوست، به تمیزی آرایش کمک می‌کند. کانسیلر اصولا بهتر است، از کرم پودر مورد استفاده یک درجه روشن تر باشد، اگر درجه روشن بودن کانسیلر زیاد باشد، از آن بعنوان پوشاننده لکه های صورت استفاده می‌شود. کانتور کانسیلر دوطرفه ایمجیز Emages سه نوع طیف رنگی دارد ، و هر کس بسته به رنگ پوست میتواند طیف رنگی مناسب را انتخاب کند.

مراحل استفاده از کانسیلر چگونه است ؟

 1. همیشه قبل از آرایش با استفاده از کرم های آبرسان و نرم کننده‌ها پوست خود را آماده کنید.
 2. برای پوشاندن لکه های زیر چشم حتما از کانسیلری استفاده کنید که دو درجه از پوست شما روشن تر است؛
 3. قرمزی دور بینی را محو کنید؛ اگر دور بینی قرمزی دارید با کانسیلر آن را حذف کنید.
 4. جای جوش را روی صورت خود با استفاده از کانسیلر بپوشانید .
 5. از کانسیلر به عنوان تثبیت کننده رژ لب و سایه استفاده کنید ، از کانسیلر روی لب خود بمالید و بعد از رژ لب استفاده کنید ، این کار باعث میشود رژ لب بیشتر ماندگار شود .همین روش را برای سایه نیز انجام دهید .
ادامه مطلب
جزئیات محصول
مقالات مرتبط با این محصول

دسته بندی محصولات