پودر فیکس پروانه تی وی ال وی TVLV Powder fix

پودر فیکس

  • ضد تعریق پوست
  • تثبیت کننده ارایش
  • بالا برنده دوام ارایش
  • از بین برنده چربی پوست
  • دارای دو شماره رنگ بندی 
  • دارای یک عدد پد مخصوص
  • طراحی و پکیج بسیار شیک و زیبا 
  • شماره دو مناسب پوست روشن و زیر چشم
  • شماره سه مناسب پوست گندمی و گندمی روشن
  • وزن 25 گرم /تاریخ انقضا تا 2025,09/بارکد اصالت
محصولات در دسترس با خصوصیات متقاوت
سایر محصولات مرتبط با پودر و اسپری فیکساتور مشاهده سایر محصولات تی وی ال وی
85,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
60,000
شامل 3 رنگ طبیعیمات کننده آرایش صورتبافت نرم و مخملی و سبکروی پوست کاملا بیرنگ میشود پوشش دهنده منافذ و چین چروکمانع از برق افتادن و چرب شدن پوستتثبیت کننده و بالا برنده ماندگاری ارایشتاریخ انقضا تا 2023.10
60,000
دارای 2 رنگبافت سبک و جذب عالیکنترل چربی اضافه پوستبالا بردن ماندگاری ارایش مات کننده و زیبانمودن ارایش جلوه ای مات و بیر نگ ارایشمحو کننده خطوط و چین و چروکروی پوست حالت کاملا بیرنگ داره پوست صورت رو نرم و مخملی...
توضیحات

پودر فیکس پروانه تی وی ال وی TVLV Powder fix

پودر فیکس از انواع پودرها می باشد که همانطور که از نامش پیداست برای تثبیت آرایش بعد از استفاده کانسیلرها و فاندیشن ها بکاربرده می شود که در دو مدل رنگی و مات و به شکل پودر و اسپری می باشد.محصولات فیکساتور آرایش در واقع برای تثبیت و ماندگاری آرایش طراحی و تولید شده‌اند. این ماده آرایشی از چرب شدن پوست و برق افتادن به خصوص در ناحیه پیشانی و بینی جلوگیری می کند.اگر پرایمر را به عنوان آغاز آرایش در نظر بگیریم، فیکساتورها نقطه پایان هستند. در واقع، استفاده از فیکساتور در قسمت انتهایی آرایش به فیکس شدن کرم پودر و جلوگیری از ریختن یا خط افتادن آن کمک شایانی می کند.

دلیل استفاده از پودر فیکس پروانه تی وی ال وی TVLV Powder fix

دلایل بی شماری برای استفاده از فیکساتورپروانه تی وی ال وی در آرایش وجود دارد که مهمترین آن ها تثبیت در برابر ذوب شدن است. با استفاده از فیکساتور، شما در پایان روز میکاپی با کیفیت همان لحظات اول خواهید داشت. فیکساتور مانع از جذب رطوبت و جذب مولکول های آب توسط پوست می شوند؛ از این رو آرایش شما پس از گذشت زمان براق نخواهد شد.

یکی دیگر از دلایل خرید و استفاده از پودر فیکس پروانه تی وی ال وی ، استفاده آن در پشت و زیر چشم و همچنین روی کرم پودر است.یعنی این پودر فیکس را به راحتی میتوانید روی سایه پشت چشم بزنید و ماندگاری سایه چشم را تا پایان روز تظمین کنید.

پودر فیکس پروانه تی وی ال وی TVLV Powder fix دارای دو نوع رنگبندی است که رنگ شماره 1 مناسب پوست روشن و فیکس کردن آرایش زیر چشم است و رنگ شماره 3 برای پوست های گندمی و فیکس کردن آرایش این نوع پوست ها است.

پودر فیکس پروانه تی وی ال وی TVLV Powder fix دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا است و میتوانید با خرید این پودر و کادو دادن آن ، اطرافیان خود را شاد کنید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات