برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ریمل حجم دهنده و پر کننده مکس بارین BARIAN Mascara Super Max Long Lasting

ریمل حجم دهنده و پر کننده

  • حجم دهنده و بلند کننده فوق العاده قوی
  • رنگ کاملا مشکی
  • مایع ریمل بدون ریزش وپخش شدن
  • دارای برس ژله ای و حالت دهنده
  • ضد حساسیت
تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با ریمل
50,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
55,000
حجم دهندگی تا چندین برابرضد آب و عدم ریزش زیر و اطراف چشمماندگاری بالای ۳۶ ساعت بر روی مژه هافرچه ریمل ژله ای با قابلیت منحنی شدنبلند کنندگی بالا حتی برای مژه های کوتاهکاملا مشکی (اولترا مشکی) و ضد حساسیتشستشوی راحت...
توضیحات

ریمل حجم دهنده و پر کننده مکس بارین BARIAN Mascara Super Max Long Lasting

ریمل چشم، یکی از محبوب‌ترین و متداول ترین ابزار زیبایی چشم می‌باشد که استفاده از آن آسان است، و بلافاصله اثر قابل توجهی می گذارد. ریمل، مژه ها را حجیم تر کرده و چشم شما را زیباتر می کند و با تفکیک مژها، باعث می شود که چشم بزرگتر بنظر برسد.ریمل ها بنا بر مایع ریمل و برس آن انواع مختلفی دارند.

ریمل حجم دهنده و پر کننده مکس بارین

تاثیر برس در ریمل زدن

شکل برس، محل برخورد ریمل با مژه هایتان را تعیین می کند. برای افزایش حجم و ضخامت، اکثر برس ها باید پرتر و ضخیم تر بوده، و موهای بیشتری داشته باشند. ریمل های فر کننده، برای بالا بردن مژه ها معمولا یک چوب منحنی شکل دارند. اکثر برندها برای ریمل بلند کننده، یک چوب مستقیم و باریک ارائه می کنند که بیشتر شبیه شانه است تا یک برس سنتی. بعد از انتخاب کردن ریمل اگر میخواهید چشمان بازتری داشته باشید ، مژه های وسط چشم را بیشتر ریمل بزنید.اگر میخواهید چشمان کشیده داشته باشید حتما مژه های انتهای چشم را بیشتر ریمل بزنید.باریمل حجم دهنده و پر کننده مکس بارین با حجیم وبلند کردن فوق العاده قوی،چشمانی زیبا و جذاب خواهید داشت.

ریمل حجم دهنده و پر کننده مکس بارین

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات