ادکلن مونت بلانک لجند (مون بلان لجند) Mont Blanc LEGEND

ادکلن مونت بلانک لجند

جنسیت مردانه ادوتویلت
ماندگاری بالای 3ساعت
رایحه خنک شیرین گلی
رایحه ابتدایی دانه تنکا - چوب صندل
رایحه میانی سیب قرمز - رز - میوه خشک
رایحه اصلی لاوندر - اناناس - برگ لیمو - ترنج
حجم 100 میل

درجه یک گرید A

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با مردانه
167,000
وقتی موجود شد خبرم کن
توضیحات

Legend by Montblanc عطری است معطر و خوش بو برای آقایان. Legend در سال 2011 به بازار عرضه شد. عطار این عطر Olivier Pescheux است. نت های برتر این عطر عبارتند از: اسطوخودوس ، آناناس ، برگاموت و لیمو وربنا. نت های میانی سیب سرخ ، میوه های خشک ، خزه بلوط ، شمعدانی ، کومارین و گل رز هستند. نت های اصلی عبارتند از: Tonka Bean و Sandalwood.

مارک تجاری Mont Blanc در آوریل 2011 عطر جدید مردانه لجند را ارائه می دهد. Legend به مردان الهام بخش ، با فضیلت و با اعتماد به نفس شجاع ، پرشور و اصیل اختصاص داده شده است. رایحه آنها لطیف اما چشمگیر و مردانه است.

Olivier Pescheux ، عطاری سازنده این خلق و خوی تازه ، سعی کرد عطر را با کنتراست پراکنده و نت هایی را که قدرت و لطافت ، سنت و مدرنیته را برمی انگیزد ، ترکیب کند. این ترکیب با رنگ های معطر تازه ترنج ، اسطوخودوس ، برگ آناناس و وربنای عجیب و غریب (Litsea Cubeba) باز می شود. قلب تأکید می کند بر روی یادداشت خزه بلوط (مولکول اورنیل) که با مولکول شمعدانی ، کومارین ، سیب ، گل رز و پوماروسا (نت های میوه خشک) ادغام شده است. پایه عطر حاوی چوب صندل ، تونکا و همیشه سبز است.

بطری سنگین و کمی خمیده از رنگ های مشکی و فلزی از طرح معروف قلم Meisterstück ساخته شده است که از شیشه و فلز ساخته شده است. طراحی مینیمالیستی و لوکس ، کاملا ایده آل برای این عطر است. در این کارزار سیاه و سفید سیمون کلارک از پیتر لیندبرگ عکس گرفته است.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات