نظر بذارین و جایزه بگیرین

فرین بیوتی به پاس قدردانی از مشتریان عزیز و کاربران دائمی خود و همچنین کمک به مشتریان جدید برای انتخاب اجناس باکیفیت با استفاده از تجربیات مشتریان دیگر ، امکانی در سایت تعبیه کرده است که خریداران میتوانند نظرات و تجربیات خود را در استفاده از محصولاتی که خریداری میکنند در سایت درج نمایند . فرین بیوتی نظرات و تجربیات شما را در صفحه هر محصول منتشر میکند و کاربران دیگر میتوانند براساس نظرات شما انتخاب راحت تری در خرید لوازم مورد نیاز خود داشته باشند .


به پاس قدردانی از مشتریانی که بعد از خرید و استفاده نظر خود را برای ما ارسال میکنند ، فرین بیوتی جوایز متعددی را در نظر گرفته است

لیست جوایز ماهانه فرین بیوتی
  • کد تخفیف 10 درصدی برای خرید بعدی ،  بدون قرعه کشی برای تمام خریدارانی که نظر خود را درج میکنند
  • اعتبار خرید 250 هزار تومانی به قید قرعه برای یک نفر
  • و جایزه ویژه هر فصل ، پکیج کامل از لوازم آرایشی منتخب به ارزش 2.5 میلیون تومان برای یک نفر

قرعه کشی آخر هر ماه انجام شده و جوایز به منتخبان تعلق میگیرد .

قرعه کشی جایزه ویژه فصل ، آخر هر فصل برگزار میشود .

نکته مهم : برای شرکت در قرعه کشی حتما باید قبلا محصول را از فرین بیوتی خریداری کرده باشید و قبل از نظر دادن ، وارد حساب کاربری خود شده باشید .

معیار تایید نظرات ، صرفا مفید بودن نظر برای مشتریان می باشد . نظرات حاوی تعریف و تمجید الکی از محصول یا نظراتی که صرفا برای شرکت در قرعه کشی به تعریف بیش از حد و اغراق آمیز پرداخته باشند و حاوی اطلاعات مفیدی نباشند تایید نخواهند شد . فرین بیوتی کاملا با مشتریان خود صادق می باشد و نظرات مخالفی که اطلاعات خوبی داشته باشند و برای مشتریان بعدی مفید باشند نیز منتشر میکند . بنابراین علاوه بر خوبی های محصول ، بدی ها و یا کاستی های آن را نیز ذکر کنید .

به چه شکل در سایت نظر خودمو بذارم ؟ کافیست ویدیوی آموزشی زیر رو ببینید

حتما قبل از گذاشتن نظر ، ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت شوید

سپس ، برای شرکت در قرعه کشی و دریافت جوایز کافیست بعد از خرید محصولات از سایت و استفاده از محصولات ، نظر و تجربه خود را در مورد محصولی که خریداری کرده اید در صفحه هر محصول در بخش پرسش و پاسخ برای ما درج کنید ، ویدیوی آموزشی زیر را مشاهده کنید :

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم