برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

اسپری مو دو فاز نرم کننده گلیس شوارتسکف مدل INTENSE THERAPY

با فرمولاسیون ویژه امگاپلکس

ترمیم کننده و بازسازی عمقی مو

افزایش درخشش و لطافت موی سر

افزایش استحکام و انعطاف پذیری مو

مناسب برای موهای اسیب دیده و خشک

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با محصولات مراقبت از مو
49,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
83,000
تقویت کننده  قویاز بین برنده خشکی مو نرم کننده و باز کننده گره مو جلوگیری از نازک شدن موهامتعادل کردن چربی رطوبت مواز بین برنده وز و سوختگی موهاترمیم کننده موهای اسیب دیدهتثبیت کننده و درخشان کننده رنگ موکاهش ریزش مو...
107,000
ضد خشکی و وز مونرم و لطیف کننده مو بازسازی و احیا کننده موکمک با صاف و لخت شدن موحاوی کراتین و الیاف پروتئینتغذیه کننده و ابرسان قوی مو هاترمیم کننده موهای اسیب دیدهباعث نشاط و ابریشمی شدن مو ها میکندترمیم کننده موهای...
توضیحات

اسپری دو فاز نرم کننده گلیس شوارتسکف مدلINTENSE THERAPY حجم 200 میل

مراقبت و نگهداری از مو ها امروزه در بین خانم ها طرفداران بسیاری پیدا کرده چون زیبایی موها جذابیت فرد را بالا برده و اعتماد بنفس هر شخصی را بالا برده.مراقبت و نگهداری از موها باید یکی از برنامه های روتین هر خانمی باشه .اسپری دوفاز گلیس موهای خشک و اسیب دیده را ترمیم کرده و با دارا بودن کراتین و امگا پلکس باعث نرمی و لطفا موها شده .اگر مو های خشک - وز و اسیب دیده دارید فرین بیوتی این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد میده.

اسپری دوفاز گلیس مدل INTENSE THERAPY مقاومت مو ها را در برابر الودگی و اسیب های محیطی افزایش داده و همچنین مو های شما که بر اثر رنگ مو و دکلره و سشوار کشیدن اسیب دیده را ترمیم میکند و باعث لطافت و شادابی مو ها میشود.

نحوه مصرف:
قبل از استفاده خوب تکان دهید. بعد از استحمام می توانید روی موهای نم دار و مرطوب یا خشک استفاده کنید و نیازی به آبکشی ندارد.
اسپری دوفاز گلیس از برند معروف شوارتسکف المان است که به سفارش کشور ترکیه تولید شده.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

وزن

میل200

کشور مبدا برند

ترکیه

ویتامین

حاوی کراتین و امگاپلکس

دسته بندی محصولات