برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش) Huda beauty Glow coco

تثبیت کننده ارایش
مات کننده ارایش
رایحه دلپذیر نارگیل
ماندگاری 18 ساعته
عدم ایجاد چسبندگی
بالا بردن ماندگاری ارایش

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با پودر و اسپری فیکساتور مشاهده سایر محصولات هدی بیوتی
75,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
125,000
ضد تعریق ضد آب شامل 3 ترکیب رنگ روی پوست حالت ی رنگ دارد بافت نرم و مخملی و لطیف چند برابر کننده دوام و ماندگاری آرایش مانع از چرب شدن و برق افتادن پوست دوام و ماندگاری آرایش را بسیار بالا میبرد وزن 40 گرم...
توضیحات

خرید اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش) Huda beauty Glow coco

آرایش کردن یک واقعیت و الزام زندگی امروزی است ، موقع رفتن به جشن عروسی ، مهمانی ، حتی رفتن به گردش نیاز به آرایش داریم . همانطور که پایه آرایش با پرایمر شروع میشود ، فیکساتور نیز آرایش را به پایان می رساند ، در اصطلاح به فیکس کردن آرایش بیک کردن آرایش نیز گفته میشود . برای آرایش صورت هر چقدر هم از بهترین لوازم آرایش استفاده شود اگر از فیکساتور استفاده نشود بعد از مدت کمی آرایش صورت تحت تاثیر عوامل محیطی و حتی تعریق صورت به هم میریزد و بسیار زشت به نظر میرسد ، استفاده از اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش) Huda beauty Glow coco باعث میشود آرایش صورت برای مدت طولانی روی صورت شما مثل همان لحظه های اول  آرایش دیده شود ،  خرید اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش) Huda beauty Glow coco میشود  بسیار با ارزش و ضروری است ،  چون هر آرایشی برای دیده شدن باید ماندگاری داشته باشد و ماندگاری هم نیازمند استفاده از فیکساتور است.

FIX

 فیکساتور یا تثبیت کننده آرایش چند نوع هستند ؟

معمولاً فیکساتورها به دو شکل اسپری و پودری هستند که خرید اسپری فیکساتور، نسبت به نوع پودری آن طرفدار بیشتری دارد.چون استفاده از نوع اسپری راحت تر است ،این نوع از فیکساتورها به علت داشتن بافت سبک و بی رنگ ، رنگ آرایش شما را دچار تغيير نمی کند و این محصولات برای تمام شرایط آب و هوایی مناسب هستند و تقریبا میتوان گفت در هر شرایطی آرایش را روی صورت ماندگار نگه می دارند و از پخش شدن آرایش روی صورت شما جلوگیری می کنند. قيمت اسپری فیکساتور نسبت به ديگر لوازم آرایش صورت قابل قبول است. با خرید اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش) Huda beauty Glow coco ، میتوانید از چرب شدن پوست و برق افتادن به ویژه در نواحی بینی و پیشانی، پيش‌گيري می کند ، و همچنین به خاطر کیفیت عالی ، اصلا احساس چسبندگی و یا سفت شدن صورت را تجربه نخواهید کرد .

روش استفاده از فیکس کننده آرایش صورت

پس از پایان یافتن آرایش صورت خود، از اسپری فیکساتور روی آرایش صورت استفاده کنید. نخست محتويات اسپری را به خوبی تکان دهید و به اندازه طول بازوی خویش از صورت دور نگاه دارید. چشمان خود را ببندید و چند پیف از آن را روی آرایش صورت اسپری کنید. برای جذب اسپری نیازی به ماساژ نیست؛ تنها کافیست قدری صبر کنید تا بطور طبیعی خشک شود . ا استفاده از فیکساتور برای تمام پوست ها مناسب است و هیچ آسیب نمی رساند ، اسپری فیکس هدی بیوتی (تثبیت کننده ارایش)  Huda beauty Glow coco با رایحه دلپذیر نارگیل حس تازه ای را به شما می دهد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات