برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پرایمر و فیکساتور مایع مک MAC

پرکردن منافذ باز پوستی

تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش

کیفیت عالی

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با پودر و اسپری فیکساتور مشاهده سایر محصولات مک
53,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
125,000
ضد تعریق ضد آب شامل 3 ترکیب رنگ روی پوست حالت ی رنگ دارد بافت نرم و مخملی و لطیف چند برابر کننده دوام و ماندگاری آرایش مانع از چرب شدن و برق افتادن پوست دوام و ماندگاری آرایش را بسیار بالا میبرد وزن 40 گرم...
توضیحات

پرایمر و فیکساتور مایع MAC

برند مک از برندهای معروف و پرفروش در بازار محصولات آرایشی می‌باشد. پرایمر مایع مک یکی از محصولات این برند بوده که با دارا بودن محلول فیکس آرایشی در خود ضمن زیرسازی و یکدست نمودن پوست شما امکان تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش را برای شما فراهم می‌نماید. انواع پرایمر مایع و ژله‌ای را می‌توانید با قیمت مناسب و ویژگی‌های متنوع در فروشگاه فرین بیوتی سفارش دهید.

قیمت پرایمر و فیکساتور مایع مک MAC

پرایمر و فکساتور مک با خاصیت دومنظوره خود موجب زیرسازی و یکدست نمودن پوست شما شده و حفره‌های موجود در پوست شما را پر خواهد نمود و وجود فیکساتور در این محصول ماندگاری آرایش شما را تضمین می‌نماید. شما می‌توانید این محصول را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه فرین بیوتی سفارش دهید.

پوست بطور طبیعی دارای منافذ ریز می‌باشد که ظاهری حفره مانند به بافت پوست خواهند داد. استفاده از کرم پودر با وجود این منافذ ظاهر زیبایی نخواهد داشت و در آرایش چهره شما جلوه‌ای بد ایجاد خواهد کرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از یک پرایمر با کیفیت عالی برای پرکردن این منافذ است که پوستی صاف و یکدست را برای شما بهمراه خواهد داشت. همچنین در پایان آرایش شما نیاز به یک تثبیت کننده خواهید داشت که ماندگاری آرایش شما در طول روز را تضمین نماید.

یه اسپری فیکساتور خوب اونیه که پوست رو خشک نکنه ، ایجاد حساسیت و آلرژی نکنه و از همه مهم تر با همه نوع پوستی سازگار باشه

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات