اسپری موی دوفاز ترمیم و براق کننده گلیس شوارتسکف مدل MILLION GLOSS

رفع خشکی مو
نرم و براق کننده
ابرسان عمیق مو
حاوی سرم کراتین
ترمیم کننده عمقی مو
افزایش درخشش و لطافت موی سر
افزایش استحکام و انعطاف پذیری مو
بافت سبک و بدون حالت سنگینی روی مو


200 میل

تمام شد!
سایر محصولات مرتبط با محصولات مراقبت از مو
49,000
وقتی موجود شد خبرم کن
محصولاتی که ممکنه دوست داشته باشید :
83,000
تقویت کننده  قویاز بین برنده خشکی مو نرم کننده و باز کننده گره مو جلوگیری از نازک شدن موهامتعادل کردن چربی رطوبت مواز بین برنده وز و سوختگی موهاترمیم کننده موهای اسیب دیدهتثبیت کننده و درخشان کننده رنگ موکاهش ریزش مو...
107,000
ضد خشکی و وز مونرم و لطیف کننده مو بازسازی و احیا کننده موکمک با صاف و لخت شدن موحاوی کراتین و الیاف پروتئینتغذیه کننده و ابرسان قوی مو هاترمیم کننده موهای اسیب دیدهباعث نشاط و ابریشمی شدن مو ها میکندترمیم کننده موهای...
توضیحات

اسپری موی دوفاز ترمیم و براق کننده گلیس شوارتسکف مدل  MILLION GLOSS

مراقبت و نگهداری از مو ها یکی از برنامه های روتین روزانه هر خانمی است.موهای سالم و براق و لطیف اعتماد به نفس هر شخصی رو بالا برده.با استفاده از اسپری دو فاز گلیس مدل میلیون گلاس ما به شما کمک میکنیم که مو هاتون همیشه درخشان و سالم باشه و در همه جا بدرخشید.این محصول عالی حاوی کراتین مایع و کمپلکس است که موهای خشک - وز و اسیب دیده را عمقی ترمیم میکند و باعث نرمی و لطافت موی شما عزیزان میشود.

اسپری دوفاز گلیس موهای شما را در برابر اشعه های مضر و الودگی ها محافظت کرده و همچنین اسیب های مو بر اثر رنگ مو - دکلره و مواد شیمیایی را بازسازی و ترمیم کرده و به شما کمک در شانه کردن و سشوار کردن موهایتان میکند.

نحوه مصرف:

قبل از استفاده خوب تکان دهید. بعد از استحمام می توانید روی موهای نم دار و مرطوب یا خشک استفاده کنید و نیازی به آبکشی ندارد.
اسپری دوفاز گلیس از برند معروف شوارتسکف المان است که به سفارش کشور ترکیه تولید شده.

اسپری دوفاز ترمیم کننده عمقی و براق کننده موی سر

ادامه مطلب
جزئیات محصول

دسته بندی محصولات